Wiadomości - GOPS

Zapraszamy do Klubu Seniora w Kocinie

Dodał: Redaktor Data: 2024-01-09 08:38:30 (czytane: 890)

Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec zaprasza seniorów z terenu naszej Gminy, chętnych do wspólnego spędzania czasu, do uczestnictwa w Klubie Seniora w Kocinie.

Klub Seniora działa w strukturach organizacyjnych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opatowcu. Otwarty jest w poniedziałki, środy oraz piątki w godz. od 10.30 do 14.30.

 1baner_Klub_Seniora.jpg

Główną ideą i podstawowym założeniem Klubu Seniora jest zapewnienie osobom potrzebującym w wieku powyżej 60 roku życia wsparcia w codziennym funkcjonowaniu. Przeciwdziała osamotnieniu i marginalizacji.

Nasi seniorzy oprócz tego, że spędzają czas wśród przyjaciół, z którymi dzielą swoje troski i radości, biorą również udział w zajęciach edukacyjnych, kulturalnych, rekreacyjnych, zajęciach z zakresu prowadzenia gospodarstwa domowego, artystycznych, wspólnie organizują imprezy okolicznościowe, biorą udział w wycieczkach wyjazdowych oraz spotkaniach.

Wszystkich seniorów chcących dołączyć do Klubu zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 41 352 70 50.

Zapewniamy bezpłatny dojazd!!!


Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na Jasełka

W dniu 6 stycznia 2024 roku o godzinie 9:00 w Kościele pw. św. Jakuba Apostoła w Opatowcu, a następnie 7 stycznia 2024 roku o godzinie...