Wiadomości - Aktualności

Setne urodziny Pani Natalii – życzenia i kwiaty dla dostojnej Jubilatki

Dodał: Redaktor Data: 2024-01-19 11:47:09 (czytane: 949)

To wyjątkowy i piękny jubileusz, który nie zdarza się często. 100 lat życia to wiek, którym mogą poszczycić się tylko nieliczni. Tego niesamowitego daru, jakim jest doczekanie tak zacnego jubileuszu, doświadczyła Pani Natalia Widłak – mieszkanka gminy Opatowiec, która obchodziła swoje setne urodziny.

Pani Natalia urodziła się 13 stycznia 1924 r. w Samocicach. Jest mamą trójki dzieci, babcią sześciorga wnucząt i prababcią 8 prawnucząt, a wkrótce zostanie po raz dziewiąty prababcią. Pani Natalia swoje życie poświęciła rodzinie i wychowaniu dzieci. Dzisiaj, otoczona kochającą rodziną i ich życzliwością, świętuje wyjątkowy jubileusz setnych urodzin.

Wyrażając głębokie przekonanie, że tak długie życie jest naszym wspólnym dziedzictwem i skarbnicą doświadczeń dla kilku pokoleń, składamy Szacownej Jubilatce wyrazy uznania, podziękowania i najwyższego szacunku za wszelkie trudy i owoce minionych stu lat.

Przekazując kwiaty i dyplom uznania, życzymy wszelkiego dobra, zdrowia, pełnej ciepła rodzinnej opieki i życzliwości najbliższych. 


Zdjęć w galerii: 2
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Zaproszenie na „Kreatywne ferie w bibliotece”

Samorządowa Instytucja Kultury pod nazwą Gminna Biblioteka Publiczna w Opatowcu zaprasza na „Kreatywne ferie w bibliotece”....