Wiadomości - Aktualności

Spotkanie opłatkowe w Klubie Seniora w Kocinie

Dodał: Bartek Data: 2023-12-14 10:35:52 (czytane: 1421)

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia tradycją już jest, że Klub Seniora w Kocinie zorganizował w dniu 12.12.2023 r. spotkanie opłatkowe dla swoich członków oraz zaproszonych gości.

Na uroczyste spotkanie przybyli: Sławomir Kowalczyk – Burmistrz Miasta i Gminy Opatowiec, ks. Wojciech Michalski – Proboszcz Parafii w Kocinie, Łukasz Marzec – Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec, Anna Klimaszewska - Luty – Skarbnik Miasta i Gminy Opatowiec oraz Jarosław Naporowski – Kierownik Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Opatowcu.

Seniorów i gości przywitał przedstawiciel Klubu Marian Mącznik. Wspólną modlitwę, po której nastąpiło tradycyjne przełamanie się opłatkiem, poprowadził ks. Wojciech Michalski. Następnie wszyscy zebrani zasiedli do uroczystej wieczerzy, podczas której nie zabrakło śpiewania kolęd, ciepłych rozmów, a także serdecznych życzeń, które złożył Seniorom Burmistrz Sławomir Kowalczyk.

Na stołach królowały tradycyjne potrawy, przygotowane przez członków Klubu Seniora, a doskonała atmosfera, panująca podczas spotkania, wprowadziła wszystkich zebranych w ten szczególny czas oczekiwania na Święta Bożego Narodzenia.

Jarosław Naporowski


Zdjęć w galerii: 12
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Podsumowanie inwestycji drogowych realizowanych przez Gminę Opatowiec w 2023 roku

Dzięki pozyskanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec środkom, na terenie naszej gminy w bieżącym roku udało się wyremontować,...