Wiadomości - Aktualności

Pomaganie zmienia świat na lepsze

Dodał: Bartek Data: 2023-12-18 11:48:12 (czytane: 863)

14. Buska Drużyna Wielopoziomowa im. Lucjana Skrzyńskiego, działająca przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Opatowcu pod opieką drużynowej Alicji Witkoś-Kłos oraz przy pomocy nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców, zorganizowała kiermasz na rzecz Hospicjum w Busku-Zdroju.

W dniach 29 listopada – 1 grudnia 2023 roku uczniowie podczas zbiórek piekli i własnoręcznie ozdabiali pierniczki bożonarodzeniowe. 3 grudnia, podczas niedzielnych mszy w Kościele Parafialnym p.w. Św. Jakuba Apostoła w Opatowcu oraz w Kościele Parafialnym p.w. Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Rogowie, zuchy i harcerze sprzedawali wykonane pierniczki i rękodzieło przygotowane przez pensjonariuszy Hospicjum w Busku-Zdroju.

Zebrana kwota – 1835,60 zł – w całości została przekazana Panu Jarosławowi Zatorskiemu – Dyrektorowi Hospicjum w Busku-Zdroju.

Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie tej szlachetnej akcji. Dziękujemy również Państwu Anecie i Mariuszowi Rutkowskim za pomoc w wypiekaniu pierników w piekarni.

Alicja Witkoś-Kłos, Anna Kaczmarczyk


Zdjęć w galerii: 23
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Podsumowanie inwestycji drogowych realizowanych przez Gminę Opatowiec w 2023 roku

Dzięki pozyskanym przez Burmistrza Miasta i Gminy Opatowiec środkom, na terenie naszej gminy w bieżącym roku udało się wyremontować,...