Wiadomości - Aktualności

Dzień Kobiet w Zespole Szkół w Opatowcu

Dodał: ugopatowiec Data: 2016-03-12 10:46:30 (czytane: 4953)

W dniu 8 marca cała społeczność Zespołu Szkół w Opatowcu tradycyjnie spotkała się na uroczystości z okazji Dnia Kobiet. Przybył również wójt Gminy Opatowiec Sławomir Kowalczyk, który złożył życzenia wszystkim paniom oraz wręczył kwiaty na ręce pani dyrektor Elżbiety Szczęsnej-Kusak.

Po części oficjalnej uczniowie Zespołu Szkół zaprezentowali część artystyczną.
Zgodnie z zapowiedzią prowadzących każdy mógł znaleźć coś dla siebie: było na przemian lirycznie i śmiesznie. Nie zabrakło świetnie zagranych scenek z życia małżeńskiego, pół żartem, pół serio, wierszy, piosenek i utworów instrumentalnych wykonanych przez utalentowaną młodzież.  Atrakcją programu była polka zatańczona przez uczennice klasy V.  
Nie zabrakło również tradycyjnego „kwiatka dla Ewy” – tym razem były to żółte tulipany, które uczniowie SP i gimnazjum wręczali Paniom w takt saksofonowych rytmów.

Imprezę przygotowali: Samorząd Uczniowski Gimnazjum, zespół wokalny Zespołu Szkół oraz uczennice klasy V Szkoły Podstawowej, a pomagali im nauczyciele:Ewa Gajda, Małgorzata Nowakowska, Zofia Sobczyk, Wiesław Tomal, Mirosław Gajda.

Zdjęć w galerii: 38
Przeczytaj kolejną wiadomość:

Rodzina 500 plus

Wójt Gminy Opatowiec uprzejmie informuje, że w życie weszła ustawa z dnia 11 lutego 2016 roku o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci...